ציור קיר לבית ספר ערמונים רמת גן

בית-הספר למיומנויות התקשורת תוך אישית, בין-אישית ותקשורת המונים, בשכונת "גני ערמונים".

בית הספר ועיריית רמת גן הזמינו אותנו לבצע ציורי קירות חיצוניים על מבנה בית ספר שעבר מהפך עיצובי עכשווי בהובלתה של המעצבת חלי ישראלי. 

הפרוייקט כלל תהליך פיתוח קונספט יחד עם מנהלת בית הספר ׳נעמה בן יהודה שלהב׳ ומחלקת חינוך עיריית רמת גן, המעצבת נתנה לנו יד חופשית להטמיע את הסגנון שלנו על גבי 2 קירות בגודל 200 מ״ר.

כחלק מהחזון שלנו שמחנו להשפיע על דור העתיד ולהכניס את תחום ציורי הקיר ותרבות הגרפיטי למערכת החינוך כפרוייקט ראשוני. הדמות והאלמנטים המוצגים הם חלק מהחזון המשותף מציג את המצלמה ופלטת הצבעים cmyk לעורר את דמיונם של התלמידים להמשך דרכם.

תודה רבה למחלקת חינוך בעיירת רמת גן ולמעצבת חלי ישראלי על התמיכה בפרוייקט, ביחד סללנו את הדרך לדור העתיד לחלק קטן מתרבות הולכת ומפתחת בכל רחבי העולם.

פרוייקטים נוספים

בואו נעבוד יחד בפרויקט

אנו מתמחים במגוון טכניקות ריסוס וציור על משטחים במרחב הציבורי ובחללים סגורים, עם השנים למדנו להתאים את החומרים הנכונים לעבודה עם כל סוגי המשטחים: ציורי קיר, ציורי גרפיטי, ציור לעסק ועוד…
 היצירה מתבצעת באמצעות תרסיס ספריי צבע מקצועי / צבעי שמן תעשייתים, עמידים בפני קרינת השמש ותנאי חוץ / צבעי אקריליק איכותיים, ללא ריח לוואי ולכלוך לעבודה במקומות סגורים.